Wyposażenie

Najmniejsze biokominki

Biokominki nie wymagają podłączenia do instalacji kominowej więc można je postawić w dowolnym miejscu w mieszkaniu. Również w tych najmniejszych pokojach. Wówczas wybieramy biokominek przypominający kształtem wazon, donicę, czy misę.

Zróżnicowane kształty i kolory umożliwiają dopasowanie biokominka do indywidualnych upodobań.

Model uniwersalny i dekoracyjny, który możesz bez problemu postawić nawet na stole. Szklany klosz umieszczono na kamiennej podstawie, razem tworzą ciekawą kompozycję, która idealnie pasuje do naturalnych wnętrz w ciepłych kolorach.

Biokominek ZEN w kształcie elipsy, wykonany z wysokiej jakości materiałów to doskonała opcja zarówno do tradycyjnych jak i nowoczesnych wnętrz. Jego niewielki rozmiar sprawia, że można go postawić w dowolnym miejscu w domu jak również swobodnie przenosić.

Biokominek Bubble zaprojektowany przez Serge’a Atallaha odznacza się cylidrycznym kształtem. Biel przyciąga wzrok oraz doskonale harmonizuje z nowoczesnym, czy oryginalnym wystrojem wnętrz.

Zalety biokominka nie ograniczają się do walorów dekoracyjnych. Na pewno należy wspomnieć tutaj o prostym montażu, atrakcyjnej cenie. Biokominki to również doskonałe źródło ciepła.

Zd. https://www.planikafires.pl/