Wyposażenie

Praktyczny i elegancki biokominek

 

W chłodniejsze wieczory tęsknimy za przytulnym miejscem w którym możemy wypocząć. Wygodnie usiąść z kubkiem herbaty i poczytać ulubioną książkę. Odpowiedni nastrój na pewno stworzy kominek. Blask i ciepło ognia rozgrzeją każdego nawet w najchłodniejszy wieczór.

Jeśli marzysz o kominku, a nie mieszkasz w domu w którym można go zamontować, to nic nie stoi na przeszkodzie w realizacji pragnień, bo w sklepach znajdziesz szeroki wybór atrakcyjnych biokominków. Nie wymagają instalacji kominowej, nie dymią i nie brudzą. Do złudzenia przypominają tradycyjne kominki. Do wyboru masz biokominki małe i całkiem duże, stojące i wiszące. Jest w czym wybierać. Warto jednak odłożyć większą kwotę i zakupić lepszej jakości biokominek. Jest on bezpieczniejszy niż tanie modele, a i prezentuje się efektywniej.

 

Niektóre biokominki pełnią praktyczną funkcję stolików połączonych z półkami. Biokominek Zerino z pewnością pasuje do każdego wnętrza. Na środku blatu umieszczono palenisko, które pozwoli Ci się cieszyć płonącym ogniem przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Półka pod blatem doskonale nadaje się do przechowywania książek, gazet, albo drewna. Stolik z biokominkiem można bezproblemowo przestawiać w dowolne miejsce w mieszkaniu, albo w ogrodzie.

Zdjęcie: biokominek.orgimgbox